Písmenkov

Svatební den se točí hlavně kolem nevěsty, ale samozřejmě také kolem ženicha. Troufneme si tvrdit, že každý host na svatbě přesně ví, kdo se bere a i když samozřejmě zná jména novomanželů. není na škodu právě tato dvě jména zvýraznit. Jak? Asi nejlepší řešení, které můžeme nabídnout, má Písmenkov. Zde si můžete zapůjčit svíticí písmena, která navíc měří na výšku metr, takže si můžete být jisti, že vaše rozsvícené iniciály opravdu nikdo nepřehlédne.

Co vám Písmenkov nabízí?

V případě Písmenkova je to opravdu jednoduché. Jsou pro vás připravena svíticí písmena k zapůjčení, díky kterým můžete sestavit jakýkoli nápis, který vás napadne. Na svatbě se ale nejčastěji setkáte s iniciály novomanželů, které bývají spojeny spojkou „&“. Pokud chcete hosty ujistit, že víte, proč se skutečně berete, nabízí se ještě varianty nápisu LOVE.

Světelná písmena jsou opravdu velká, takže je nepřehlédne skutečně nikdo. I z toho důvodu je u nich možné pouze osobní vyzvednutí v Praze – Satalicích, stejně tak jako vrácení. Stejně jako u slavobran, rozhodně doporučujeme auto typu Combi a to ideálně s prázdným kufrem, abyste mohli vše bez problému naložit.

Písmenkov ceník

Při zapůjčení vám dáme i napájecí kabely, které jsou 3 metry dlouhé a také náhradní žárovky. Ty se sice neničí často, ale jistota je jistota. Jedná se o LED žárovky, které se nijak nezahřívají, takže se nemusíte bát, když se jich děti budou chtít dotknout. Samozřejmě ale upozorňujeme na možné nebezpečí pádu písmene!

Jak svíticí písmena na svatbě využít?

Vzhledem k tomu, že se jedná o písmena, která svítí, tak jde především o večerní dekoraci, stejně jako v případě světýlek. Písmena vypadají skvěle ale i přes den a můžete je tak umístit i do záběru v rámci obřadu. Na večerní zábavu je pak nejlepší je umístit k tanečnímu parketu. Bez problému vám vytvoří takové světlo, které je právě pro tanec potřebné.

Časté dotazy?

Písmenkov

Jak náročné je písmena přepravit?
Písmena přepravíte standardním vozem typu Combi. U menších typů je nutné sklopit zadní sedadla. Vzhledem k tomu, že písmena jsou pevná a neskladná, doporučujeme mít prázdný kufr. 
Jak písmena zapojíme a jak žárovky svítí?

K písmenům vám samozřejmě dáme napájecí kabely. Jsou 3 metry dlouhé. Také Vás vybavíme náhradními žárovkami, které svítí teple bílým odstínem.

Jak velká jsou jednotlivá písmena?

Všechna písmena mají 100 cm na výšku a 25 centimetrů hloubku. Šířka záleží dle písmene. Největší je písmeno M se šířkou 72 cm.

Je možné písmena doručit jinak, než formou osobního vyzvednutí?

Písmena bohužel neposíláme, je tedy nutné je osobně vyzvednout i vrátit.

Kam můžeme písmena umístit?

Písmena mohou být vevnitř i venku, ale vzhledem k tomu, že jde o elektronické zařízení, nesmí být na přímém dešti!