Slavobránov

Bez svatebního obřadu nemůže vzniknout manželství. To je holý fakt. Ale svatební obřad je, podle nás, ten nejdůležitější moment na celé svatbě. Je napěchovaný emocemi, napětím, štěstím a také slzami štěstí. Asi každý ženich si pamatuje okamžik, kdy nevěsta přichází uličkou a ví, že během pár okamžiků budou manželé. Obřad je také částí svatby, ze které budete mít nejvíce fotek. Pro fotografa je to ideální čas na jejich pořízení, protože se mu nikam nehýbete a má tak prostor k pořízení snímků. A ty musí dobře vypadat, ne? Na to myslel právě Slavobránov, díky kterému si můžete říct své „Ano“ právě u takové slavobrány, která vám bude připadat nejlepší!

Z čeho můžete vybírat?

Každý pár si svůj svatební obřad představuje jinak a tomu odpovídají i požadavky na to, jak má vypadat svatební brána. Někdo chce kulatou, jiní hranatou, další páry chtějí co nejvíce přírodní variantu. Ve Slavobránově si můžete zapůjčit svatobránu přesně takovou, která vám bude vyhovovat.

Abyste si udělali lepší představu, znázornili jsme pro vás tvary, na které se můžete těšit! Jak správně tušíte, můžete se těšit na kruhovou slavobránu, dřevěný hexagon, nebo například i březovou svatební bránu.

A Nemusíte se bát, nejde o symboly ze Hry na Oliheň !

slavobránov tvary

Jak Slavobránov funguje?

Líbí se Vám nějaká slavobrána? No tak nám pošlete poptávku s termínem Vaší svatby! My ověříme, jestli vám můžeme bránu v daném termínu zapůjčit a pokud ano, bude vám na svatbě dělat parádu!

Slavobrány jsou snadno složitelné a rozložitelné, díky tomu je bez problému přepravíte v běžném autě, dodávka není potřeba.

Nějaké tipy ke svatebním branám?

Obřad hrozně rychle uteče. Minimálně novomanželům většinou připadá, že trval jen pár minut. Co ale potom se svatební bránou? Není škoda ji nazdobit jen na krátký čas obřadu?

Jestli si myslíte, že to škoda je, můžete svatební bránu použít jako pozadí do fotokoutku. Určitě budete mít na svatbě i polaroid a hosté se tak budou moct vyfotit pěkně VRÁMU!

Časté dotazy?

Slavobránov

Jak náročné je slavobránu převézt?
Všechny slavobrány bez problému převezete běžným vozem typu Combi. Ideálně nenaplněným po strop dalšími věcmi na svatbu 🙂 
Jak složité je sestavení slavobrány?

Všechny slavobrány postavíte do 20 minut, ty jednodušší na sestavení dokonce i pod 5 minut. Pro sestavení vás vybavíme návodem.

Je možné slavobránu doručit jinak, než formou osobního vyzvednutí?

Bohužel, není to možné.

Je nutné mít nějaké nářadí na sestavení slavobrány?

Nemusíte, potřebným nářadím vás vybavíme při zapůjčení.