Světýlkov

Každou svatbu je možné pomyslně rozdělit na dvě části. Denní část, kdy se koná obřad, hosté se seznamují a zábava se pomalu, ale jistě rozjíždí. A večerní část, kdy už se všichni znají a zábava je zcela v plném proudu a každý se chce jen bavit. Na takovou zábavu ale nesmíte mít tmu a zároveň musíte mít pro hosty příjemnou atmosféru. O tu se vám postará právě Světýlkov. Tedy spíše světýlka, která jsou zde pro vás připravena.

Pokud ještě váháte, jestli mají světýlka na svatbě smysl, zkuste si představit vánoční stromeček, a vlastně celé Vánoce, bez světýlek. Nic moc, že?

Z čeho můžete vybírat?

Počet hostů, velikost prostoru, styl svatby. Vždy je to trochu jinak a proto musíte mít na výběr. Zas ale ne moc, abyste se mohli snadno rozhodnout. Ve světýlkově pro vás máme tři hlavní sady světýlek. Mini, Standard a Maxi.

světýlkov ceník

A co je hlavním stavebním kamenem těchto sad? LED světelné řetězy, v příjemné, teple bílé barvě a k tomu svíticí nápisy, které se na svatbu skvěle hodí.

Jestli vám jenom základ nestačí, můžete si přihodit k objednávce ještě další dekorace, jako jsou světelné láhve, žárovkové řetězy, nebo RGB reflektory.

Svítící písmena pro Vás máme připraveny i ve velké variantě a to v Písmenkově!

Jak Světýlkov funguje?

Jednoduše. Zvolíte si sadu světýlek, která se vám líbí a vyplníte rezervační formulář. Pokud budou světýlka dostupná, zaplatíte za světýlka převodem danou částku včetně vratné zálohy. Ta se Vám poté vrátí zpět na účet, ze kterého bylo placeno. Když tedy světýlka neutrpí újmu.

světýlkov faq

Jednoduše. Buďto si je vyzvednete osobně v Praze – Satalicích, nebo Vám dorazí kam si řeknete a to na výdejní místo Zásilkovny.

Časté dotazy?

Světýlkov

Jak velké je balení sady Mini, Standard nebo Maxi při osobním převzetí?
Sada Mini je uložena v plátěné tašce, sada Standard v boxu o rozměru 60x40x32 cm, sada Maxi pak ve dvou boxech o rozměru 60x40x32 cm
Jak velké je balení sady Mini, Standard nebo Maxi při zaslání Zásilkovnou?

Sada Mini Vám dorazí v jedné krabici, sada Standard ve dvou, Maxi ve třech.

Jakou barvu světla světýlka mají?

Odstín svícení je teplá bílá.

Je možné jednotlivé řetězy spojovat do sebe?

U LED řetězů z jednotlivých sad to možné není. Spojovat je možné pouze žárovkové řetězy.

Kdy a kde se světýlka předávají při osobním vyzvednutí?

Světýlka předáváme ve skládku v Praze-Satalicích vždy ve středu a čtvrtek mezi 16-18 hodinou. Vrácení je poté v pondělí po svatbě mezi 16-18 hodinou.

Kdy dorazí světýlka do Zásilkovny?

Odesíláme vždy v pondělí přímo z depa Zásilkovny. Drtivá většina je tak připravena již druhý den, nejpozději ve středu. Zpětné odeslání zásilky je nutné první pracovní den po svatbě.

Mohou být světýlka umístěna venku, když je riziko deště?

Ano, mohou. Je ale potřeba vždy zakrýt zdroje energie před vnikem vody – jedná se o bateriové krabičky, nebo zakrytí zásuvek!