VRÁMU

Na svatbě se hodně jí, hodně pije a hodně fotí. Na jídlo a pití budete vy i hosté většinou vzpomínat pouze ve svých hlavách, fotky vám ale zůstanou, abyste si mohli i dlouho po svatbě připomínat jednotlivé okamžiky celého svatebního dne. Většina párů bude mít na svatbě svého fotografa, který ale nemůže nikdy stihnout všechno. Proto si můžete zapůjčit Instax a nechat tak hosty vyfotit se VRÁMU. V bílém rámu polaroidové fotografie, která se jim po vyfocení pomalu zjeví před očima.

Stačí si ale jen půjčit polaroid na svatbu, aby vznikly perfektní fotky?

Perfektní fotokoutek jenom foťák neudělá

Asi nikdo z vás si nemyslí, že bude jen stačit si zapůjčit Instax na svatbu a tím je vše perfektně připraveno a vyřízeno. Určitě je potřeba pro hosty vytvořit takový fotokoutek, ve kterém se budou chtít vyfotit a kde budou moct vzniknout zábavné snímky.

Proto každý, kdo si zapůjčí Instax od nás, VRÁMU, dostane i 22 cedulek, které jsou na svatbu jako stvořené. Ty vám pomůžou vytvořit místo, kam se svatebčané jen pohrnou.

VRÁMU se vyfotíte skoro zadarmo.

S jednou podmínkou. Vyfotit minimálně 60 snímků.

Na focení ve fotokoutku potřebujete hlavně dvě věci. Instax a náplně. Je jen na vás, jaké fotky budete chtít do svého fotoalba. Mohou vám stačit ty z Instax Mini, nebo můžete zvolit čtvercové provedení fotek z Instaxu Square. Pokud razíte teorii, že nejlepší je vždycky to největší, potom zvolte Instax Wide 300.

vramu ceník

Každý přístroj vám půjčíme zcela zdarma, zaplatíte jen za počet vyfocených filmů!

Ste zo Slovenska ?Žiadny problém! Váš Instax na svadbu doručíme aj na Slovensko!

Tipy na fotokoutek?

A jak fotokoutek ještě více vylepšit? To je vždy individuální! Připravte si ale takové dekorace, které vás nějak vystihují! Také nezapomeňte na nejrůznější doplňky, jako mohou být například klobouky, staré kabáty, hudební nástroje. Zkrátka cokoli vás napadne. Pozadí fotokoutku můžete také snadno vytvořit za pomoci slavobrány, která bude po obřadu stále krásně nazdobena.